Post Harvest Projesi Kapanış Konferansı "Kapanış Konferansı" Proje Yaygınlaştırma Semineri-Avusturya (7 Haziran 2019) Proje kapsamında “Gıda Atıklarının Değerlendirilmesi” konulu etkinlik gerçekleştirildi. Proje Yaygınlaştırma Semineri-İspanya (14 Mayıs 2019) 19th ICC Conference 6. Uluslararası Sürdürülebilir Hasat sonrası ve Gıda Teknolojileri Konferansı- INOPTEP 2019 Proje Yaygınlaştırma Semineri-Romanya (30 Mayıs 2019) 4. Yürütme Komitesi Toplantısı (14-16 Mayıs 2019) Murcia/İspanya Proje Kapsamında Gıda Atıklarının Değerlendirilmesi Konulu Eğitim İspanya'da Gerçekleştirildi Buluşma Adresi Avusturya Oldu Meyvelerin Pazarlama Olanakları Eğitim Materyali Lansmanı Yıldıray İstanbullu İspanya'nın "ALIMENTACIÓN" Dergisine Proje ile İlgili Açıklamalarda Bulundu Proje Kapsamında İncir Bahçe Günü Etkinliği Gerçekleştirildi 5. ISEKI Uluslararası Gıda Konferansı POSTHARVEST proje sunumu ISEKI Gıda Derneği tarafından hazırlanan gazetenin Temmuz 2018 sayısında POSTHARVEST projesi hakkında bilgilere yer verilmiştir “2. Uluslararası Yürütme Komitesi Toplantısı” Gerçekleştirildi “Kısa Dönem Ortak Personel Eğitimi” Gerçekleştirildi Açılış Toplantısı ve Konferansı (15-17 Ocak 2018) Açılış Konferansına Davet

Avrupa Komisyonu Erasmus Mesleki Eğitim Stratejik Ortaklıklar Programı kapsamında desteklenen "Gıda Zincirindeki Hasat Sonrası Kayıpları Azaltmak İçin Yenilikçi Yaklaşımlar projesinin 3. Uluslararası Yürütme Komitesi toplantısı ISEKI-Gıda Derneği’nin ev sahipliğinde Viyana BOKU Üniversitesi’nde (University of Natural Resources and Life Sciences) gerçekleştirildi.
 Projenin ilk yılında gerçekleştirilen faaliyetleri değerlendirmek ve projenin gelecek dönem faaliyetlerini planlamak üzere proje ortağı kuruluşların temsilcileri katılım sağlamıştır. Proje faaliyetleri hakkında ayrıntılı görüşmeler yapılmış ve faaliyetlerinin plana uygun olarak gerçekleştirildiği belirlenmiştir. Toplam proje bütçesi ve ortaklara ait bütçeler ayrıntılı olarak incelenmiştir. Ayrıca proje zaman çizelgesi yeniden değerlendirilmiş ve ortakların ihtiyaçları doğrultusunda revizyon yapılmıştır. Proje sonuçlarının yaygınlaştırılması için hazırlanacak olan materyaller belirlenmiş ve bu materyallerin yaygınlaştırma seminerleri öncesi tamamlanmasına karar verilmiştir. Proje faaliyetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi açısından toplantı başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.